В Кривому Розі Палац культури вирішив зайти з тилу?

Як повідомляє «Криворізький Центр Розслідувань», історія із купівлею світла для сцени палацу культури «Північний» за третину мільйона отримала подальший розвиток

040723 12 min

Нагадаємо, 22-го червня ГО «Криворізький центр розслідувань» повідомив громаді, що керівництво палацу культури планувало по завищеним цінам під час війни
придбати комплект прожекторів для для концертів, шоу та дискотек.

Син виконуючого обов’язки міського голови Юрія Вілкула Олександр Вілкул наступного дня відреагував на наш і написав наступне:

«…з прожекторами можна почекати до кінця війни, тож попросив скасувати цю закупівлю. Купимо після Перемоги. І прошу керівників районів підвищити контроль за подібними рішеннями.
P.S. Ви б ще барабани купили».

28-го червня замовник Палац культури таки відмінив закупівлю. Причиною відміни вказано відсутність подальшої потреби в закупівлі товарів, робіт і послуг.

Але, незважаючи на обіцянку, відміняється саме цей тендер, бо планується провести новий.

В обгрунтуванні щодо відміни замовник пише наступне:
«У зв’язку із неможливістю коригування вказаних параметрів … було прийняте рішення скасувати дану закупівлю. В найближчому майбутньому замовником будуть здійснені перерахунки фактичної потреби, коригування тендерної документації та створення нового оголошення про проведення відкритих торгів за даним предметом закупівлі».

Тобто замовник планує провести нову закупівлю, але вже з іншими характеристиками, збільшенням обсягів та збільшенням очікуваної вартості.

Зрозуміло, що вважати це Перемогою важко.

І ще раз наголошуємо, що мова йде не тільки про доцільність закупівлі даного обладнання, а головне про завищену ціну на нього, зокрема, очікувану вартість, яку визначив замовник.

Криворізький Центр Розслідувань просить відповідні контролюючі органи звернути увагу на закупівлі даного замовника, пильно слідкує за розвитком подій і буде тримати на контролі нову закупівлю.

ГО «Криворізький Центр Розслідувань»,
Тетяна КОРІНЕНКО,
ДАЙДЖЕСТ,
спеціально для рубрики
Новини Кривого Рогу
сайту Весь Кривий Ріг

Джерело

Новости Кривого Рога