В Кривому Розі перший випуск відбувся в ліцеї МВС

Сьогодні Криворізький ліцей МВС перегорнув ще одну важливу сторінку своєї історії. Одинадцятикласники отримали свідоцтва про повну загальну середню освіту, востаннє стали пліч-о-пліч на урочистому шикуванні, попрощалися з прапором ліцею та зробили свій перший крок у доросле життя

Випускний вечір в Криворізькому ліцеї МВС

Попереду — нові дороги, нові виклики, нові мрії й великі перемоги. Нехай знання, характер, сила духу та цінності, які випускники здобули в стінах ліцею, завжди залишаються опорою.

Бажаємо сміливо йти назустріч майбутньому.
Нехай воно буде мирним, щасливим і сповненим можливостей.

В добру путь, випускники!

Юлія ЛАПОЧКІНА,
спеціально для рубрики
Новини Кривого Рогу
сайту Весь Кривий Ріг

Джерело

Новости Кривого Рога