В Кривому Розі підприємство-банкрут придбало спецодягу на 2.66 млн. грн.

Як повідомляє «Криворізький Центр Розслідувань», 23-го серпня «Криворізька теплоцентраль» придбала на 2,66 млн. грн. спецодяг у ТОВ «Компанія Текстиль Груп» з Івано-Франківська. Продавець-новачок на торгах не знижував ціни та все одно переміг досвідчених та дешевших конкурентів. Про можна дізнались на сайті «Прозорро»

180923 32 min

Згідно замовлення АТ «Криворізька теплоцентраль», потребує:
• 692 шт. костюмів для захисту від загальних виробничих забруднень та механічних впливів (костюм бавовняний);
• 182 шт. курток бавовняних утеплених;
• 119 шт. штанів бавовняних утеплених;
• 2 шт. костюмів для захисту від знижених температур (утеплений);
• 20 шт. халатів бавовняних.

Очікувана вартість закупівлі складає 2 млн. 683 тис. 600 грн. На тендер вийшли три компанії. Дві з них у ході торгів суттєво знизили стартові ціни — аж на 1,23 млн. грн.
Остаточна пропозиція ТОВ «Бест-текст» складала 1 млн. 448 тис. 700 грн.
ТОВ «Ультрасейфеті» знизило пропозицію до 1 млн. 450 тис. грн.

А от ТОВ «Компанія Текстиль Груп» своєї стартової пропозиції не змінювало.
Фірма погодилася поставити спецодяг тепловикам за 2 млн. 667 тис. 690 грн. 84 коп. Теплоцентраль погодилася на таку ціну.

Замовник по черзі відхилив дешевші пропозиції, яких система визначила переможцями. Попри те, що ТОВ «Бест-текст» надало у складі тендерної пропозиції сертифікати на експертизу та перевірку товару, замовник зауважив в протоколі відхилення, що компанія не надала сертифікат якості/паспорт якості із зазначенням тканини. А це на думку замовника, унеможливлює встановлення відповідності запропонованих в тендерній пропозиції ТОВ «Бест-текст» товарів технічним характеристикам.

Замовник трактує це я к невідповідність інформації, а тому не має підстав для розміщення повідомлення з вимогою про усунення невідповідностей. Компанія ТОВ «Бест-текст» не отримала від АТ «Криворізька теплоцентраль» можливості дозавантажити потрібний документ, щоб підтвердити якість своєї продукції.

Пропозицію ТОВ «Ультрасейфеті» замовник спочатку визначив як аномально низьку. На що компанія пояснила, що ціна зумовлена використанням тканини вітчизняного виробництва та мінімальною націнкою. Після цього замовник також відхилив пропозицію ТОВ «Ультрасейфеті» без можливості дозавантажити в Прозорро потрібні замовнику документи.

ТОВ «Бест-текст» працює на Прозорро лише з лютого 2023 року. В активі компанії лише 4 переможних тедера з 10. Так сталося, що всі вони від Теплоцентралі, а компанія перемагає лише тоді, коли пропонує найвищу ціну. ТОВ «Бест-текст» — це дилер релокованого із Слав’янська на Тернопільщину виробника одягу ТОВ «Спецторг трейд». ТОВ «Спецторг трейд» і само виходить на торги — з 2018 року має більше 80 угод на суму 98,7 млн. грн.

ТОВ «Ультрасейфеті» ще до серпня 2022 року носило назву ТОВ «Восток-сервіс», а серед власників та засновників підприємства був мешканець РФ Дмитро Головньов.

За даними російських реєстрів, Головньов директор ЗАТ «Перспектива». Це великий розгалужений бізнес, який займається також і виробництвом спецодягу.

ТОВ «Восток-сервіс» в Україні має кілька представництв та потужну клієнтську базу. Звісно, після нападу Росії, справи у афілійованої з агресором компанії пішли гірше. З 2014 року і до сьогоднішнього дня ТОВ «Восток-сервіс», який пізніше перейменували в ТОВ «Ультрасейфеті», очолює Максим Котеньов.

ТОВ «Компанія Текстиль Груп» зареєстровано в грудні 2022 року в Івано-Франківську. Власниця, директорка та засновниця компанії Оксана Кидик. Згідно довідки, в ТОВ «Компанія Текстиль Груп» разом з директоркою та майстром виробничої дільниці працює 4 швачки.

За 8 місяців роботи підприємство Оксани Кидик вже перемогло у 77 закупівлях на загальну суму більше 70 мільйонів гривень.

Згідно наданої на тендер Теплоцентралі довідки, весь замовлений спецодяг фірма пошиє самостійно.

Також ТОВ «Компанія Текстиль Груп» має декілька дилерських угод із виробниками одягу, у тому числі і з ТОВ «Спецторг трейд».

АТ «Криворізька теплоцентраль» один з постачальників гарячої пари та води у Кривому Розі. Підприємство знаходиться в стані банкрутства і передано в управління Фонду державного майна України.

З грудня 2021 року АТ КТЦ керує Угрюмов Артем Юрійович.
Останнього разу Теплоцентраль закуповувала спецодяг в 2021 році.
Тоді також замовник обрав найдорожчу пропозицію.

Криворізький Центр Розслідувань,
ДАЙДЖЕСТ,
спеціально для рубрики
Новини Кривого Рогу
сайту Весь Кривий Ріг

Джерело

Новости Кривого Рога