В Кривому Розі продовжується ремонт ліфтів

Як повідомляє «Управління преси та внутрішньої політики виконкому Криворізької міськради», у Кривому Розі коштом міського бюджету продовжуються капітальні ремонтти ліфтів — з початку року відремонтовано вже 45, ще 30 запустили в тестовому режимі

180823 5 min

У рамках муніципальної програми, з метою покращення умов проживання криворіжців та безпеки користування ліфтами, продовжуються їх капітальні ремонти. З початку року коштом міського бюджету відремонтовано 45 ліфтів, ще 55 планується відремонтувати до кінця року.

У житлових будинках Кривого Рогу експлуатується 3061 ліфт. За час дії муніципальної програми з 2010 по 2021 роки включно виконано капітальний ремонт 724 ліфтів.

17 серпня у двох будинках на мікрорайоні Гірницький запустили ще два новенькі ліфти в тестовому режимі до остаточного оформлення дозвільних документів щодо введення їх в експлуатацію.

Ремонт двох ліфтів на мікрорайоні Гірницький ми розпочали у квітні і вже у червні запустили їх в тестовому режимі. Вони удосконалені технічно та пристосовані для людей з обмеженими можливостями (вадами зору). Ліфти працюють майже безшумно, з покращеним дизайном купе кабіни.

Під час капітального ремонту ліфта виконується майже повна його заміна із встановленням сучасного обладнання. А саме: кабіна, лебідка, станція керування, канати та інші основні вузли.

Також, проводяться заходи щодо забезпечення комфортного та безпечного користування ліфтами маломобільних груп населення: встановлення додаткових поручнів та монтаж табличок з позначенням «Ліфт» і номером поверху шрифтом Брайля для читання сліпими.

Крім цього, у нових ліфтах використано енергозберігаючі технології, що дає економію електроенергії під час їх експлуатації.

Підготувала до публікації
Юлія ЛАПОЧКІНА,
спеціально для рубрики
Новини Кривого Рогу
сайту Весь Кривий Ріг

Джерело

Новости Кривого Рога