В Кривому Розі продовжується відкриття дитячих садочків

Як повідомляє в Кривому Розі «Відділ освіти виконкому Саксаганської районної у місті ради», відкриття дитячих садків в режимі чергових в Саксаганському районі продовжується

100523 5 min

Станом на 8-ме травня вже дев’ять закладів дошкільної освіти району Кривого Рогу, які мають тимчасові укриття, радо приймають маленьких мешканців в затишні групи.

У тимчасових укриттях закладів освіти, які розпочали роботу, замінена електропроводка, улаштована вентиляція, прокладена каналізація, обладнані санвузли, здійснений ремонт стін та стелі, оформлені ігрові осередки.

Укриття забезпечені запасом води, засобами гігієни. Всі працівники приступають до роботи за умов проходження тестування на COVID-19 і тільки у разі отримання негативного результату — допускаються до роботи з дітьми.

Надважливою умовою роботи садочків є дотримання безпекових заходів. Педагогічні колективи розробили та чітко дотримуються алгоритму дій під час повітряної тривоги.

З питань влаштування дитини до дитсадка рекомендуємо звертатися безпосередньо до директора закладу дошкільної освіти, який працює в режимі чергових груп.

Нагадуємо, що до чергових груп зараховуються діти відповідно Порядку комплектування чергових груп у комунальних закладах дошкільної освіти, структурних підрозділах (дошкільних) закладів загальної середньої освіти, затвердженого рішенням виконкому Криворізької міської ради від 22.03.2023 №332 (зі змінами від 02.05.2023 №531).

В Саксаганському районі запрацювали ЗДО № 57, 81, 190, 194, 234, 261, 264, 300, 303.

— Відкриття чергових груп в дитсадках триває. Чекаємо зустрічі з малюками. Разом відновимося та зможемо налагодити безпечний освітній простір, — йдеться у повідомленні.

Юлія ЛАПОЧКІНА,
спеціально для рубрики
Новини Кривого Рогу
сайту Весь Кривий Ріг

Джерело

Новости Кривого Рога