В Кривому Розі пройшов Фестиваль повітряних зміїв

Як повідомив паблік «Довгинцівський район місто Кривий Ріг», 6-го червня на базі Криворізької гімназії № 108 та КПНЗ «СЮТ Довгинцівського району» КМР відбувся фестиваль з повітряних зміїв, який започаткував ще у 2021 році голова районної в місті ради Ігор Ратінов в пам’ять нашого земляка Олега Сільченка, людині, якій підкорилося небо над Україною, Індією та Китаєм, педагога, ім’я якого назавжди залишиться в пам’яті колег, вихованців, батьків

070623 7 min

070623 8 min

На відкритті фестивалю Ігор Ратінов подякував нашим Збройним Силам України, завдяки яким ми можемо сьогодні проводити різноманітні заходи, привітав кайтерів, що приїхали з різних міст України для участі у фестивалі та відзначив Подяками учасників заходу.

У фестивалі взяли участь 5 закладів позашкільної освіти міста Кривого Рогу, команди з Черкаської області, міста Дніпро та представники з міст Нікополь і Миколаїв.

Всі учасники фестивалю продемонстрували найкращі моделі різних класів.

За підсумками проведення обласного відкритого фестивалю з повітряних зміїв пам’яті Олега Сільченка, команда КПНЗ «СЮТ Довгинцівського району» КМР посіла призове місце.

Вихованці Олега Сільченка не полишають його справу та продовжують відстоювати гідність району на обласному та всеукраїнському рівні.

Д’якова Ілона здобула ІІ місце у класі моделей К-2 «Коробчатий змій», Величко Арсеній — ІІІ місце у класі моделей К «Експериментальний змій».

Юлія ЛАПОЧКІНА,
спеціально для рубрики
Новини Кривого Рогу
сайту Весь Кривий Ріг

Джерело

Новости Кривого Рога