В Кривому Розі простились з Педагогом, що віддав 37 років життя вихованню молодого покоління

2-го серпня в Кривому Розі простились з КІЯНЧУК Іриною Борисівною, яка трагічно загинула під час ракетного удару по місту 31-го липня

030823 28 min

КІЯНЧУК Ірина Борисівна
Народилася в м. Макіївці, Донецької області 25 травня 1961 року в сім’ї простих робітників, але через кілька років батьки переїхали на постійне місце проживання до м. Кривого Рогу.

Закінчила в травні 1978 року Криворізьку загальноосвітню школу №8, а з вересня цього ж року почала працювати в даній школі вожатою (педагог-організатор).

У 1979 — 1985 роках навчалася заочно у Дніпропетровському державному університеті, отримавши кваліфікацію філолога.

В Криворізькій гімназії №15 ім. Миколи Решетняка Ірина Борисівна працювала з грудня 1980 року.

Пройшла професійний свій шлях від вихователя продовженого дня до заступника директора з навчально-виховної роботи.

На цій посаді вона працювала 37 років, отримавши кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії» та педагогічне звання «учитель-методист».
Загалом, її педагогічний шлях тривав майже 45 років.

За час роботи виявила високий рівень професіоналізму, ініціативи і творчості. Досконало володіла технологією добору навчального матеріалу, динамікою варіювання методів навчання, застосовувала інновації в освіті.

ЇЇ уроки були цікавими, творчими (уроки-диспути, урок-гра, заочні подорожі, літературні вікторини тощо), з індивідуальним підходом до кожного здобувача освіти.

Велику увагу приділяла формуванню духовного світу учнів, цілісних світоглядних уявлень, загальнолюдських цінностей шляхом залучення через зарубіжну літературу до культурних надбань людства та викладанням авторського спецкурсу «Шляхи духовного розвитку».

Багатогранна, творча праця Ірини Борисівни давала позитивні результати. Більшість її вихованців мають високий рівень навчальних досягнень, міцні та ґрунтовні знання із зарубіжної літератури, які відображені у власних друкованих методичних роботах.

Належну увагу в своїй діяльності приділяла роботі з творчо обдарованою молоддю, і як результат на районних, міських та обласних етапах Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін її учні показували стабільні й міцні знання та займали призові місця.

За сумлінну творчу працю, високий професіоналізм, значний особистий внесок у розвиток освітньої галузі Кіянчук Ірина Борисівна неодноразово нагороджувалась Грамотами районного відділу освіти, виконкомом Металургійної районної у місті ради, управлінням освіти і науки виконкому Криворізької міськради (Департаменту освіти), Грамотою головного управління освіти і науки облдержадміністрації та Грамотою Міністерства освіти і науки України Інституту інноваційних технологій і змісту освіти.

— Була дійсно талановитою, креативною, ініціативною, відданою своїй праці, з високим рівнем педагогічного такту. Користувалася заслуженим авторитетом та глибокою повагою серед колег, щирим шануванням здобувачів освіти та їх батьків — наголошують педагоги гімназії №15.

Підготувала до публікації
Юлія ЛАПОЧКІНА,
спеціально для рубрики
Новини Кривого Рогу
сайту Весь Кривий Ріг

Джерело

Новости Кривого Рога