В Кривому Розі раптово пішла з життя Ольга Безугла

Як повідомила ранком середи, 5-го липня, Яна КИТЧЕНКО, в Кривому Розі раптово пішла з життя БЕЗУГЛА Ольга Василівна — людина прекрасної душі, відкритого і доброго серця

050723 15 min

Висловлюємо щирі співчуття з приводу неочікуваної смерті жінки, котра заслуговує на найкращі слова поваги та шани.

Хтось із великих сказав: «Коли помирає особистість, світ стає біднішим, бо втрачає те, чим вона жила, як сприймала все, що її оточувало, якою багатою і щедрою була її душа, сутність». Боляче, невимовно боляче говорити і писати ці слова про Ольгу Василівну — учительку, яка виховала не одне покоління учнів, уміло навчаючи їх мудрості та відповідальності.

БЕЗУГЛА Ольга Василівна усе своє життя вирізнялася стійкістю характеру, силою духу та наполегливістю, енергійністю, працелюбством. Вона була особистістю справді неординарною, яскравою, людиною мудрою, чуйною, доброю, ніколи не забувала про проблеми тих, хто поруч.

Батьки учнів, та самі учні 3Б класу Криворізької гімназії №108, висловлюють співчуття з приводу передчасної смерті вчителя початкових класів, розділяють скорботу і біль рідних, друзів, колег — усіх, хто знав і працював з Ольгою Василівною.

Світла пам’ять про Ольгу Василівну завжди буде жити серед рідних, друзів, товаришів, колег, батьків та учнів школи і залишиться назавжди у наших серцях.

Мій любий вчителю, ти тільки знай:
Любов до тебе житиме завжди,
У будь-яку годину, будь-де ти пам’ятай:
Закладений тобою скарб в нас житиме віки.

Юлія ЛАПОЧКІНА,
спеціально для рубрики
Новини Кривого Рогу
сайту Весь Кривий Ріг

Джерело

Новости Кривого Рога