В Кривому Розі ще 30 метінвестівців пройшли курси з домедичної допомоги

У Кривому Розі для керівників і фахівців адміністративних та соціальних підрозділів підприємств Метінвесту відбувся шестигодинний тренінг із надання першої домедичної допомоги, повідомила прес-служба компанії

Курси з домедичної допомоги для працівників Метінвест Кривий Ріг

Навчання для понад 30 співробітників Метінвест Кривий Ріг провели інструктори Товариства Червоного Хреста України.

Учасники тренінгу ознайомилися із алгоритмом надання першої допомоги, а також навчилися надавати допомогу в різних ситуаціях: коли постраждалий без свідомості і дихає або не дихає, коли у постраждалого стороннє тіло у дихальних шлях, кровотеча, рани, опіки та інші травми.

Окрему увагу приділили транспортуванню постраждалого і першій допомозі при невідкладних станах — інсульт, зомління, судоми тощо.

Нагадаємо, від лютого 2022 року тільки на об’єднаному ГЗК Метінвесту успішно пройшли подібні навчання понад 800 співробітників. Частина з них встигла посилити вміння і навички повторно.

До занять залучають як учасників ланок домедичної допомоги, що діють у структурних підрозділах підприємств, так і новачків.

Юлія ЛАПОЧКІНА,
спеціально для рубрики
Новини Кривого Рогу
сайту Весь Кривий Ріг

Джерело

Новости Кривого Рога