В Кривому Розі Союз Споживачів в шоці від реального стану робіт Криворізької теплоцентралі

Який насправді стан справ в підготовці до зими підприємства «Криворізська Теплоцентраль» Нафтогазу України у Кривому Розі?

Ремонт теплотраси в Кривому Розі від Теплоцентралі

В Кривому Розі інспектували об’єктіи комісії ГО «Союз споживачів України» та «Союз споживачів Кривбасу».

Після останнього засідання Штабу з підготовки до опалювального сезону 25/26р в Саксаганському райвиконкомі стало реально зрозуміло, що у всіх в районі велике занепокоєння викликає стан справ з виконання робіт Теплоцентраллю.

Станом на 4.09.25 ТЦ із запланованих 23402 м труб, замінено всього 6892м тобто — 29,6 %. Працює дуже мало бригад. А до опалюваного сезону залишається 45 днів.

Працівники райвиконкому контролюють стан справ виконання робіт по наданому графіку. Але їх вплив на цей процес вкрай недостатній і не в їх господарській компетенції.
Теплоцентраль не підпорядкована ОМС міста і району.

Мова йде інші рівні впливу на хід виконання робіт.
Вже не про ризик приходиться говорити, а про те що район буде зимою без тепла.

Відомо, що приїзджав віце-прем’єр, голова Нафтогазу, голова ОДА, а віз на місці.
А бригад не добавляється ні в ТЦ , ні від приватних структур.
Розбігаються.
Бо гроші вчасно не платять.

Юрій ПОТУПЧИК,
спеціально для рубрики
Новини Кривого Рогу
сайту Весь Кривий Ріг

Джерело

Новости Кривого Рога