В Кривому Розі троє випускників ліцею здали на 200 балів НМТ з англійської мови

В Криворізькому ліцеї №77 вітають Івана Рязанцева з класу 11а, Олега Колчаєва та Семена Малашенка з класу 11б з отриманням максимального результату на НМТ з англійської мови — 200 балів

Колчаєв та Малашенко з Криворізького ліцею №77

Цей успіх є результатом знань, наполегливої праці, цілеспрямованості та відповідального ставлення до навчання. За високими балами стоять роки роботи, багато зусиль і велике бажання досягти своєї мети.

В ліцеї пишаються учнями і щиро радіють високим досягненням.

Нехай ця перемога стане лише першим кроком до нових звершень, а всі мрії та плани обов’язково здійсняться.

Браво, хлопці!

Браво педагоги Олена Богуславська та Олена Кущ.

Юлія ЛАПОЧКІНА,
спеціально для рубрики
Новини Кривого Рогу
сайту Весь Кривий Ріг

Джерело

Новости Кривого Рога