В Кривому Розі турбаза для шахтарів чекає відвідувачів

Як повідомляє паблік «АТ «Криворізький залізорудний комбінат», з початку червня запрацювала база відпочинку «Сонячна» Криворізького залізорудного комбінату, яка ласкаво запрошує трудівників підприємства та їхні сім’ї, щоб відпочити, набратися сил і оздоровитися

060623 25 min

060623 26 min

Відкриттю передувала чимала робота з підготовки приміщень для відпочивальників та озеленення території, результатом якої стала видача санітарного паспорта і дозвіл на заїзди трудівників.

За словами начальника бази відпочинку «Сонячна» Любові Костової, було здійснено
косметичні та за необхідністю капітальні ремонти кімнат для відпочинку, у коридорах корпусів та літній кухні. Побудована нова душова кабінка з бойлером. Наразі кімнати облаштовані усіма необхідними меблями.

На території бази також проведено роботи з благоустрою: прибрано пляж та алеї від сміття, покошено газон, висаджено квіти та саджанці дерев, облаштовано клумби тощо.

Окрім купання на річці, на працівників та їхніх дітей чекає цікаве дозвілля – можна покататися на катамарані, пограти у волейбол, бадмінтон, теніс, дартс, більярд. На прохання робітників можна додатково організувати будь-які приналежності для спортивних ігор.

Для дітей облаштований дитячий майданчик з гірками, гойдалками, каруселлю та пісочницею, де вони можуть з цікавістю провести час.

За бажанням відвідувачі бази відпочинку можуть приготувати їжу на мангалі поряд з альтанками надворі або у літній кухні. Усі умови для цього є. На пляжі наявні лежаки та парасольки від сонця для зручнішого оздоровлення.

— Ласкаво просимо провести свої вихідні дні на базі відпочинку «Сонячна», де можна набратися сил і весело провести своє дозвілля. З усіх питань щодо оформлення путівки звертатися до голів цехкомів відповідних структурних підрозділів. Вдалого оздоровлення! – йдеться у повідомленні для працівників підприємства.

Юлія ЛАПОЧКІНА,
спеціально для рубрики
Новини Кривого Рогу
сайту Весь Кривий Ріг

Джерело

Новости Кривого Рога