В Кривому Розі в День пам’яті захисників України відкрили меморіальну дошку у гімназії №84

Як повідомляє «Довгинцівський район місто Кривий Ріг», сьогодні у Криворізькій гімназії №84 відбулося відкриття та освячення меморіальної дошки на честь загиблого Героя російсько-української війни Савіна Артема Сергійовича, який був випускником цього навчального закладу

290823 16 min

290823 17 min

Щороку 29 серпня наша країна відзначає День пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність країни. У цей день ми вшановуємо пам’ять воїнів, які віддали життя за Батьківщину.

Хвилиною мовчання та покладанням квітів, вшанували пам’ять воїнів, які загинули за свободу, незалежність та територіальну цілісність України біля пам’ятника на честь авіаторів Криворіжжя.

Наша пам’ять про Героїв і безмежна їм вдячність – це джерело сил для подальшої боротьби і перемоги.

Сьогодні у Криворізькій гімназії №84 відбулося відкриття та освячення меморіальної дошки на честь загиблого Героя російсько-української війни Савіна Артема Сергійовича, який був випускником цього навчального закладу.

20 вересня 2022 року Савін Артем загинув виконуючи бойове завдання в населеному пункті Архангельське Бериславського району Херсонської області.

Вічна слава загиблим у боротьбі за незалежність нашої України!
Слава нашим Героям!

Юлія ЛАПОЧКІНА,
спеціально для рубрики
Новини Кривого Рогу
сайту Весь Кривий Ріг

Джерело

Новости Кривого Рога