В Кривому Розі в лікарні №2 йде капремонт відділення

Як повідомляє «Управління преси та внутрішньої політики виконкому Криворізької міськради», у Кривому Розі, в співпраці з Українським фондом соціальних інвестицій, буде реалізовано 2 медичних проєкти, один з них — капітальний ремонт кардіологічного відділення міської клінічної лікарні №2

020823 14 min

Вже понад 5 років Кривий Ріг співпрацює з Українським фондом соціальних інвестицій та ГО «Егіда–Центр». Зараз капітально ремонтується кардіологічне відділення міської клінічної лікарні №2, де будуть лікуватися хворі на інфаркт міокарда.

У цій лікарні багато років вдало втілюється програма «СТОП-інфаркт», у рамках якої впроваджуються сучасні медичні технології, які рятують життя людей. Допомогу за програмою вже отримали більше 4 тисяч мешканців міста.

Тепер, завдяки партнерам, криворіжці отримають капітально відремонтоване кардіологічне відділення та укриття. Адже, безпека та комфорт як медиків, так і пацієнтів надважливі.

Будівельні роботи стартували у квітні поточного року і вже виконано 30% робіт. Завершили всі демонтажні роботи у відділенні, зробили стяжку підлоги та монтаж перегородок, замінили інженерні комунікації: водопроводу, каналізації та систем опалення. На завершальному етапі — монтаж електрокабелів та шпаклювання стін.

В укритті всі ремонтні роботи закінчили: пошпаклювали та пофарбували стіни й стелю, замінили сантехніку. Залишилось відрегулювати освітлення. Ремонт укриття виконано на 95%.

Спеціалізацією Фонду є реалізація складних інфраструктурних проєктів в соціальній сфері, з особливим акцентом на енергозберігаючі технології.

За цей час втілені в життя 2 медичні проєкти: ремонти амбулаторій у Довгинцівському та Інгулецькому районах.

Попереду — ще два. Крім ремонту кардіологічного відділення, буде проведено капремонт клініко-діагностичної лабораторії інфекційної лікарні, де зараз відбувається тендерна процедура.

Ще будівельники замінять внутрішні двері, укладуть плитку та лінолеум, проведуть внутрішнє оздоблення стін та стелі. Також, оновлять електричні мережі та встановлять енергозберігаюче LED-освітлення.

Палати та санвузли облаштують для маломобільних груп. Крім того, визначені потреби кардіовідділення у медичному обладнанні та меблях, які надасть УФСІ за кошти гранту Уряду Німеччини.

Підготував до публікації
Юрій ПОТУПЧИК,
спеціально для рубрики
Новини Кривого Рогу
сайту Весь Кривий Ріг

Джерело

Новости Кривого Рога