В Кривому Розі в мерії розповіли, за що платять бюджетний мільйон

Як повідомляє «Аналітичний відділ якості атмосферного повітря Кривого Рогу», у місті функціонує міська автоматизована система моніторингу за якістю атмосферного повітря, яка включає 28 постів автоматичного спостереження, з яких 5 – міські,23 – промислових підприємств

170523 14 min

Накопичення, збереження оброблення та узагальнення інформації про стан повітря міста, забезпечення належного функціонування міської автоматизованої системи моніторингу атмосферного повітря, відповідно до вимог метрологічного Законодавства України, а також взаємодію з промисловими підприємствами щодо функціонування відомчих автоматизованих систем моніторингу здійснює Аналітичний відділ показників атмосферного повітря КП «Інститут розвитку міста Кривого Рогу» Криворізької міської ради.

До введення воєнного стану та виникнення загроз, пов’язаних із військовими діями, дані з автоматичних постів про якість атмосферного повітря міста висвітлювались у он-лайн режимі в модулі «ЕКОМОНІТОРИНГ» на порталі «Криворізький ресурсний центр».

Постановою Кабінету Міністрів України від 12.03.2022 р. №263 «Деякі питання забезпечення функціонування інформаційно-комунікаційних систем, електронних комунікаційних систем, публічних електронних реєстрів в умовах воєнного стану» визначено, що на період воєнного стану місцеві органи виконавчої влади для забезпечення захисту інформації та інформаційних ресурсів можуть вживати додаткових заходів, зокрема зупиняти, обмежувати роботу інформаційних, інформаційно-комунікаційних та електронних комунікаційних систем, а також публічних електронних реєстрів.

Відповідно до Постанови, враховуючи рекомендації Міндовкілля (лист від 02.08.2022 р. № 25/4-21/9909-22) в частині закриття доступу до інформації, яка містить картографічні матеріали, географічні координати тощо, з метою вжиття заходів з попередження доступу ворога до інформації про місто та розташованих у ньому об’єктів, доступ до сайту «Криворізький ресурсний центр» тимчасово обмежений.

З метою забезпечення інформування мешканців міста узагальнена інформація про якість атмосферного повітря за даними міських постів та постів промислових підприємств систематично на постійній основі розміщується на офіційній сторінці Аналітичного відділу в соціальній мережі «Фейсбук».

Подробиці — В Кривому Розі заплатили 1 млн. грн. за екомоніторинг, дані якого недоступні

Юрій ПОТУПЧИК,
спеціально для рубрики
Новини Кривого Рогу
сайту Весь Кривий Ріг

Джерело

Новости Кривого Рога