В Кривому Розі вчителі готуються до очного навчання в школах

Як повідомляє «Управління преси та внутрішньої політики виконкому Криворізької міськради», триває підготовка до виходу шкіл на очне навчання з 1 вересня, а освітяни Кривого Рогу вдосконалюють свої знання — у місті пройшли «наукові зустрічі» для педагогів

150523 14 min

За ініціативи Департаменту освіти і науки, Центру професійного розвитку педагогічних працівників разом із Криворізьким державним педагогічним університетом у Кривому Розі пройшли наукові зустрічі для освітян «Наука об’єднує».

Майже 500 криворізьких педагогів, а це: заступники директорів, учителі, практичні психологи та соціальні педагоги, логопеди, керівники гуртків криворізьких шкіл та закладів позашкільної освіти взяли участь у роботі наукових лабораторій на базі педагогічного університету. Кожен учасник заходу мав змогу відвідати 2 наукові лабораторії.

Викладачі Криворізького державного педагогічного університету підготували для освітян 34 цікаві локації на різну тематику.

Серед яких:, практичні кейси з геометричного конструювання, логопедичні студії, секрети ефективного навчання основ програмування онлайн, роль гаджетів у реалізації природничо-дослідницької діяльності майбутніх вчителів початкової школи, лайфхаки завзятого туриста, тощо.

Нагадуємо, у місті триває підготовка до виходу шкіл на очне навчання з 1 вересня. Робота дуже велика – планується відкрити понад 100 шкіл. У центрі уваги – дотримання всіх правил безпеки та підготовка укриттів.

Підготувала до публікації
Юлія ЛАПОЧКІНА,
спеціально для рубрики
Новини Кривого Рогу
сайту Весь Кривий Ріг

Джерело

Новости Кривого Рога