Як повідомив з глибоким сумом колектив Криворізького національного університету, 28-го квітня 2025 року відійшов у вічність ПИЖИК Микола Миколайович, кандидат технічних наук, доцент, декан гірничого факультету протягом багатьох років, висококваліфікований викладач і наставник молоді, знаний фахівець у галузі відкритої розробки родовищ корисних копалин
Випускник Криворізького гірничорудного інституту 1979 року, Микола Миколайович усе своє професійне життя присвятив рідному навчальному закладу, де пройшов шлях від студента до доцента кафедри відкритих гірничих робіт.
Він став не лише викладачем, а й невіддільною частиною історії гірничого факультету, тривалий час очолюючи його з гідністю й відданістю.
Його знали як відкриту авторитетну людину з прямолінійним, справедливим і відвертим характером, що завжди викликало щиру повагу серед студентів та колег.
Пам’ять про Миколу Миколайовича як педагога, науковця та керівника назавжди залишиться в серцях усіх, хто мав за честь його знати.
Висловлюємо глибокі співчуття родині та близьким у цей важкий час.
Світла пам’ять…
Прощання з Миколою Миколайовичем відбудеться 01 травня 2025 року об 11:00 у Храмі ікони Божої Матері «Стягнення загиблих» (вулиця Олександра Васякіна, парк «Ювілейний»).
Юлія ЛАПОЧКІНА,
спеціально для рубрики
Новини Кривого Рогу
сайту Весь Кривий Ріг