В Кривому Розі відновлено роботу 40-ка дитсадочків

Як повідомляє «Управління преси та внутрішньої політики виконкому Криворізької міськради», у Кривому Розі в режимі офлайн, з дотриманням усіх норм безпеки, працюють вже 40 дитячих садочків, відкрито 115 груп

190523 2 min

Також, у 77 закладах проходять підготовчі заняття для майбутніх першокласників, їх відвідують більше 1600 дітей у 12 дитячих садках та 65 школах. Заняття триватимуть до 31 травня.

У Кривому Розі у новому навчальному році до першого класу, орієнтовно, підуть більше 4 тисяч хлопчиків та дівчаток.

Разом з тим, у місті триває підготовка шкіл до виходу учнів на очне навчання з 1 вересня. Планується відкриття понад 100 шкіл (зі 150 в місті). На сьогодні вже наведено лад в укриттях 92 шкіл.

На квітневій сесії міськради додатково були виділені кошти на ремонти сховищ у закладах освіти. На сьогодні вже завершено ремонтні роботи укриттів та отримано дозвіл від ДСНС на використання у 129 закладах дошкільної, загальної середньої освіти та позашкільної освіти.

У всіх сховищах повністю відремонтована та приведена до ладу електропроводка, вентиляція, каналізація, стіни, відремонтовані стелі та облаштовані санвузли. Укриття укомплектовані всім необхідним, як для короткочасного, так і тривалого перебування дітей. Крім того, є необхідний запас води, їжі, засобів гігієни.

Також, перед відкриттям дитячих садочків проводиться обов’язкове тестування на Ковід працівників дошкільних закладів, які розпочинають роботу.

Підготувала до публікації
Юлія ЛАПОЧКІНА,
спеціально для рубрики
Новини Кривого Рогу
сайту Весь Кривий Ріг

Джерело

Новости Кривого Рога