В Кривому Розі виступив Академічний ансамбль пісні і танцю Нацгвардії

Як повідомляє «Військова частина 3011 Національної гвардії України», Академічний ансамбль пісні і танцю Національної гвардії виступив для військовослужбовців Криворізької бригади

160523 16 min

У рамках гастрольного туру містами центру України у Кривому Розі та Кропивницькому відбулися концерти Академічного ансамблю пісні і танцю Національної гвардії України – у Палаці культури Мистецький у Кривому Розі та в обласній філармонії Кропивницького.

На заходах були присутні військовослужбовці Національної гвардії та члени їх сімей, представники громадськості. Ансамбль представив глядачам ексклюзивну програму, яка складалася із танцювальних та пісенних номерів. Всі виступи глядачі зустрічали бурхливими оплесками.

«Ми приїхали підтримати особовий склад, подарувати добрий настрій військовослужбовцям, їх родинам а також усім, хто завітав на наші концерти», — відзначив Володимир Бугаєць, очільник Академічного ансамблю пісні і танцю Національної гвардії України.

«Концерт мені дуже сподобався, колектив представив чудову за своєю творчою енергією програму. Особливо запам’ятався гопак у виконанні артистів ансамблю», — поділився враженнями нацгвардієць Данило.

Юлія ЛАПОЧКІНА,
спеціально для рубрики
Новини Кривого Рогу
сайту Весь Кривий Ріг

Джерело

Новости Кривого Рога