В Кривому Розі водоканал не може усунути аварію вчасно – йому потрібно…

В той час як голова Ради оборони міста щоденно закликає населення економити воду, повідомляє Весь Кривий Ріг, це саме населення шоковане «оперативністю» роботи комунальників з усунення аварійних ситуацій

310823 5 min

Сотні кубів води утікають на добу через черговий порив в Кривому Розі. Як повідомляє мешканка міста Наталія КРАВЧУК, в Центрально-Міському районі міста вода тече вже третю добу. В Кривбасводоканалі заявку прийняли і повідомили час прибуття аварійної бригади.

Ну як «час». Дату!
Комунальники повідомили, що ремонтна бригада прибуде для усунення пориву… 2-го вересня!

Чи не час Олександру ВІЛКУЛУ щоденно звертатись до працівників водоканалу з проханням сумлінно виконувати свої прямі обов’язки?

Післямова
Кривий Ріг, без води, кажете? Нас заливають вже третій день поспіль, вже підтоплень фундамент гаражів, скоро добереться до будинків, пише в соцмережах криворіжець. Аварійна не реагує, Прийомна Вілкула — чекайте. Чого, коли все рухне на голову? Водоканал води в рот набрав-мовчать. Кому треба води, в кого нема? Запрошуємо за адресою Більшовик, вулиця Казахська 26/3. Шість будинків скоро плавати муть. І це при тому що у місті вода подається по годинах!

Юрій ПОТУПЧИК,
спеціально для рубрики
Новини Кривого Рогу
сайту Весь Кривий Ріг

Джерело

Новости Кривого Рога