У Кривому Розі у День пам’яті дітей, загиблих внаслідок збройної агресії рф, вшановують жертв ракетного удару 4 квітня 2025 року
Тоді поблизу дитмайданчика влучив російський «Іскандер»: загинуло дев’ятеро дітей та 12 дорослих. До місця трагедії рідні та друзі несуть квіти, іграшки та лампадки.
День вшанування пам’яті дітей, які загинули внаслідок збройної агресії Російської Федерації проти України — державний пам’ятний день в Україні, що відзначається щороку 4 червня та був запроваджений для ушанування пам’яті дітей, що загинули внаслідок російсько-української війни з 2014 року рішенням Верховної Ради України від 1 червня 2021 року.
Обірване дитинство…
Мрії, яким не судилося збутися…
Сміх малечі, що стих назавжди…
Головна причина цьому – звіряча агресія росії, повідомляє голова ДОВА Сергій ЛИСАК.
За час повномасштабного вторгнення постраждали 222 дитини з нашої області.
Ще 40 хлопців і дівчат держава-терорист вбила.
У Дніпрі, Кривому Розі, Підгородному, Павлограді, Самарівському, Нікопольському, Синельниківському районах…
Сьогодні їхні голоси відлунюють у кришталевих дзвіночках і летять до неба.
По всій країні.
Вшановуємо пам’ять про юних синів і доньок, які стали янголами.
Щирі співчуття батькам, які пережили пекло.
Які втратили частину серця.
Які не зможуть обійняти найрідніших.
Юлія ЛАПОЧКІНА,
спеціально для рубрики
Новини Кривого Рогу
сайту Весь Кривий Ріг