В Кривому Розі з 12-го липня відкривають проїзд по вул. Кобилянського після реконструкції

З 15-го березня 2023 у Кривому Розі тривала реалізація робіт з оновлення трубопроводів у Центрально-Міському районі

110723 18 min

Завдяки сучасній спецтехніці, яка була придбана коштом міського бюджету, для забезпечення якісного питного водопостачання значної частини Центрально-Міського району, а це понад 21 тисяча городян, працівники КП «Кривбасводоканалу» повністю виконали капітальний ремонт ділянки водогону Карачуни-Центральна, від вулиці Азовська до проспекту Миру, та водопровідної мережі на вулиці Кобилянського, від майдану Вознесенського до проспекту Миру.

На вулиці Кобилянського, коштом міського бюджету, КП «Кривбасводоканал» замінило близько 3 кілометрів зношених трубопроводів на сучасні полімерні. Також оновлено 10 камер та колодязів, 15 одиниць запірної арматури та пожежних гідрантів.

Після проведення основних робіт Кривбасводоканалом на ділянках доріг було виконано не лише заміну асфальтового покриття, а й бортових каменів, бетонних поребриків та улаштування тротуарів (на вулицях Кобилянського, від проспекту Миру до майдану Вознесенського, та Електроніки, від майдану Вознесенського до проспекту Поштового).

На сьогодні роботи з відновлення покриття дороги та тротуарів завершено й з середи, 12 липня проїзд на вулицях Кобилянського та Електроніки буде відновлено.

Далі на вказаних ділянках дороги триватимуть роботи з відновлення дорожньої розмітки після проведення ремонтних робіт, які планується завершити до 1-го серпня 2023 року.

Юрій ПОТУПЧИК,
спеціально для рубрики
Новини Кривого Рогу
сайту Весь Кривий Ріг

Джерело

Новости Кривого Рога