В Кривому Розі запрошують безробітних долучитись до плетіння маскувальних сіток

Як повідомляє «Криворізька філія Дніпропетровського ОЦЗ», у відділ культури, туризму та спорту Широківської селищної ради та Софіївського центру культури та дозвілля направлено майже 20 осіб., які плетуть маскувальні сітки

250523 21 min

Наразі наше життя наповнене історіями, коли люди за власною ініціативою стають надійними помічниками нашим мужнім воїнам. А коли ця праця ще і оплачувана, а це можливо завдяки організації суспільно корисних робіт, то маємо подвійну користь для суспільства.

Так у відділ культури, туризму та спорту Широківської селищної ради та Софіївського центру культури та дозвілля направлено майже 20 осіб., які плетуть маскувальні сітки для забезпечення потреб військовослужбовців.

Отже організація суспільно корисних робіт — це не лише спосіб забезпечити безробітних тимчасовою легальною працею із гарантованим заробітком, а й можливість допомогти українському війську.

Аби приєднатися до суспільно корисної роботи, потрібно звернутися до відділу взаємодії з роботодавцями Криворізької філії Дніпропетровського обласного центру зайнятості за номером телефону

(068) 205-43-04.

Юлія ЛАПОЧКІНА,
спеціально для рубрики
Новини Кривого Рогу
сайту Весь Кривий Ріг

Джерело

Новости Кривого Рога