В Кривому Розі здають в оренду шкільні спортзали

Як повідомляє «Криворізький Центр Розслідувань», чиновники шукають орендарів для шкільного спортзалу в Саксаганському районі Кривого Рогу

160523 26 min

 

Управління комунальної власності міста виконкому Криворізької міської ради проводить аукціон з передачі в оренду строком на 5 років спортивного залу Криворізької гімназії №122. Орендна плата старує з 1 641 грн. 96 коп. за місяць. Інформацію про пошук орендаря розміщено на сайті Прозорро.Продажі.

Нежитлове приміщення розташоване на першому поверсі окремо розташованої будівлі Криворізької гімназії №122 за адресою: вул. Володимира Великого, 51д.

Балансоутримувачем приміщення є відділ освіти виконкому Саксаганської районної у місті ради.

Площа приміщення складає 298,9 кв. м.
Технічний стан спортивної зали – задовільний.
Спортзал має комунікації: водопостачання та водовідведення, каналізацію, електропостачання, центральне опалення.

Власник планує використовувати шкільний спортзал під освітню діяльність – в залі тричі на тиждень мають проводитися заняття з секції карате. Розклад занять такий: вівторок, четвер та п’ятниця з 16:30 до 19:30. Вартість місячної оренди приміщення 1 641,96 грн. Строк оренди складає 5 років.

До складу орендної плати не входять витрати на утримання орендованого майна – всі договори із постачальниками комунальних послуг орендар має укласти сам. Також в день підписання договору орендар повинен внести на рахунок орендодавця забезпечувальний депозит.

Суборенда зали не передбачена. Також не передбачені орендні канікули. Кінцевий строк подання цінових пропозицій: до 20:00 24 травня 2023 року. За умовами аукціону перемагає найвища цінова пропозиція за результатами електронного аукціону.

Раніше, за повідомленнями на сторінках в соцмережах, в Криворізькій гімназії №122 була секція художньої гімнастики.

Аналогічні закупівлі відбулися і в інших районах міста.
Але ціни на оренду спортивних об’єктів в закладах освіти міста дуже різняться.

В Довгинцівському районі приміщення боксерської зали в школі №128 загальною площею 245,4 кв. м. було здано в оренду усього за 220 грн. на місяць. В тій же школі спортивну залу площею 323.1 кв. м. здали в оренду за 2 450 грн. на місяць.

Спортзал на Карачунах площею 539,27 кв. м, отримав орендарів, що будуть сплачувати щомісячно по 4 650 грн.

Назви компаній, що орендують комунальну власність на сайті не розголошуються.

ГО «Криворізький Центр Розслідувань»,
ДАЙДЖЕСТ,
спеціально для рубрики
Новини Кривого Рогу
сайту Весь Кривий Ріг

Джерело

Новости Кривого Рога