В Кривому Розі з’явиться сучасний центр реабілітації для поранених бійців

Як повідомляє «Управління преси та внутрішньої політики виконкому Криворізької міськради», у партнерстві з областю, реалізується в Кривому Розі проєкт зі створення ще одного сучасного реабілітаційного відділення для наших воїнів

270823 1 min

У новому відділенні в Кривому Розі у стаціонарних умовах надаватиметься реабілітаційна допомога всім категоріям пацієнтів, які потребують реабілітації — учасникам війни, ветеранам АТО/ООС.

З перших днів війни у Кривому Розі була створена госпітальна база для надання медичної допомоги та лікування поранених. Медзаклади забезпечені всім необхідним, у тому числі, кошти на придбання медикаментів та інших необхідних матеріалів виділялися з міського бюджету.

Кваліфіковану медичну допомогу вже надано близько 20 тисяч військовим – хворим та пораненим.

Важливою складовою є реабілітація. З 2017 року за кошти міського бюджету у Кривому Розі побудували реабілітаційне відділення для бійців АТО. Воно розраховане на 70 ліжок, з пацієнтами працюють фахівці з фізичної реабілітації, травматологи, лікарі фізичної та реабілітаційної медицини, хірурги, психологи.

З 2022 року фахівці відділення надають допомогу військовослужбовцям з усієї України. Тут проліковано вже більше 4000 ветеранів, а з початку війни майже 500 військовослужбовців з усієї України, з них — майже 250 криворіжців.

Зараз у співпраці з обласним бюджетом розпочали робити друге таке відділення на 36 ліжок.

Роботи стартували 15 серпня. Зараз ведуться демонтажні роботи, монтаж гіпсокартонних перегородок і комунікаційних систем.

Медичні заклади Кривого Рогу забезпечені ліками, з початку війни створений та постійно поповнюється їх стратегічний запас. Також, від початку війни була налагоджена чітка система для надання першої невідкладної допомоги — у прифронтових громадах чергували та працювали криворізькі медики та карети Швидкої, які могли оперативно доставляти поранених до міста, що дозволило врятувати не одне життя.

Підготувала до публікації
Юлія ЛАПОЧКІНА,
спеціально для рубрики
Новини Кривого Рогу
сайту Весь Кривий Ріг

Джерело

Новости Кривого Рога