В Криворізькому районі простились з Олександрою МАКАРОВОЮ

Як повідомила «Зеленодольська міська територіальна громада» Криворізького району, відійшла у вічність Олександра Степанівна МАКАРОВА

В засвіти пішла Олександра Макарова в Криворізькому районі

Сьогодні Зеленодольська громада оповита тихим сумом. В Криворізькому районі попрощалися з людиною-епохою, мудрою вчителькою та поетессою — Олександрою Степанівною Макаровою.

Вона прожила довге, сповнене гідності життя — 94 роки, кожен день яких був відданий людям, дітям та рідному краю.

Олександра Степанівна була не просто Почесним громадянином.
Вона була Голосом міста.

Саме її поетичні рядки чутно у словах Гімну Зеленодольська. Її поезія — це щира сповідь любові до нашої землі, а її вчительська праця — це тисячі вогників знань, які вона запалила в душах своїх учнів.

Висловлюємо щирі співчуття родині та близьким.

Нехай добрий спомин про Олександру Степанівну живе у кожному рядку Гімну, у кожному спогаді її випускників, у кожному куточку нашого Зеленодольська.

Світла пам’ять великій Людині!

Юлія ЛАПОЧКІНА,
спеціально для рубрики
Новини Кривого Рогу
сайту Весь Кривий Ріг

Джерело

Новости Кривого Рога