В Криворізькому районі простяться з загиблим Героєм 11-го травня

Як повідомляє Весь Кривий Ріг з посиланням на паблік «Софіївська селищна територіальна громада», ворожа куля не обминула ПРУДИЧА Сергія Миколайовича, який став на захист нашої держави ще у 2014 році. Захищав донецький аеропорт. Кіборг

100523 16 min

У 2019 році був обраний депутатом Софіївської селищної ради VII скликання.
У мирному житті – він фермер, керівник фермерського господарства «Скорпіон п’ять».

У 2022 році без вагань, майже з перших днів, знову пішов на війну. Було два поранення, обмороження, черепно — мозкові травми, але Сергій не залишав свій підрозділ в/ч 3036 Центрального ОТО НГУ і виконував бойові завдання з відсічі і стримування збройної агресії російської федерації.

Його життя обірвалося 08 травня 2023 р. у бою біля м. Кремінна в 37 років. Він, як і багато наших хлопців віддав своє життя за вільну Україну… Його бій закінчився на високій ноті, з Україною в серці.

Сергій покинув цей світ, маючи сина – першокласника і віддав життя за нього, батьків і всіх нас. За наше майбутнє!

До останнього подиху мужній воїн — ПРУДИЧ Сергій, боронив землю рідної держави і загинув, захищаючи Україну від воєнного вторгнення окупантів російської федерації.

Саме таким – безстрашним оборонцем, справжнім патріотом своєї країни – він назавжди залишиться в наших серцях.

Софіївська селищна рада та її Виконавчий комітет висловлюють щирі співчуття родині, близьким та побратимам з приводу непоправної втрати рідної людини і справжнього Героя.

Ми поділяємо Ваше горе і сумуємо разом з Вами.
На жаль, ненька Україна платить високу ціну і втрачає яскравий цвіт свого народу.

Герої не вмирають, вони назавжди залишаються в наших серцях. Тож найсвітліші спогади про Сергія Миколайовича ПРУДИЧА завжди будуть разом із нами. Він слугуватиме взірцем патріотизму й мужності всім, хто не байдужий до долі рідного краю.Вічна пам’ять і слава українському воїну, який захищав Вітчизну!

Прощання із загиблим воїном – Героєм відбудеться 11 травня 2023 року об 11:30 год. за адресою: с. Авдотівка, вул. Центральна, 32.

Просимо односельців прийти на церемонію прощання, щоб своєю увагою вшанувати Героя та підтримати родину.

Маємо гідно віддати шану тому, хто віддав за нас найцінніше – своє життя.

Юлія ЛАПОЧКІНА,
спеціально для рубрики
Новини Кривого Рогу
сайту Весь Кривий Ріг

Джерело

Новости Кривого Рога