В Криворізькому районі простяться з загиблим Героєм 12-го травня

Як повідомляє Весь Кривий Ріг з посиланням на паблік «Софіївська селищна територіальна громада», прийшло повідомлення про загибель зниклого безвісти навідника гранатометного відділення взводу вогневої підтримки десантно-штурмової роти батальйону морської піхоти військової частини А0216 матроса ДИБЧУКА Руслана Миколайовича, 06.11.1985 р.н., жителя с. Петрове

100523 17 min

Руслан ДИБЧУК загинув 20.04.2023 року біля н.п. Новобахмутівка Донецької області, захищаючи свободу та територіальну цілісність України.

Руслан одним із перших петровчан, хто став на захист суверенності Батьківщини, коли кремлівська нога ступила на нашу землю війною, як справжній чоловік, воїн…

Словами не передати той біль, що кожен з нас відчуває, ту несправедливість, яка лягає на плечі матері та родини загиблого земляка.

Від імені всієї нашої громади, висловлюємо щирі співчуття родині та близьким з приводу непоправної втрати рідної людини і справжнього Героя. Ми поділяємо Ваше горе і сумуємо разом з Вами. Та Герої не вмирають, вони залишаються у нашому серці і ніколи не зникнуть з пам’яті вдячних поколінь.

Прощання із загиблим Дибчуком Русланом відбудеться 12 травня ц.р. о 12.00 год. дня в с. Петрове, вул. Центральна, 16.

Поховають Руслана у рідному селі.
Тепер разом з небесним воїнством він захищатиме Україну, своїх рідних і нас із вами з небес.

Пам’ятаймо, якою ціною українські захисники виборюють нашу перемогу.

Просимо односельців прийти на церемонію прощання, щоб своєю увагою вшанувати Героя та підтримати родину. Маємо гідно віддати шану тому, хто віддав за нас найцінніше – своє життя.

Юлія ЛАПОЧКІНА,
спеціально для рубрики
Новини Кривого Рогу
сайту Весь Кривий Ріг

Джерело

Новости Кривого Рога