В Криворізькому районі в селі розпочато модернізацію водогону

Як стало відомо Весь Кривий Ріг з повідомлення пабліку «Зеленодольська міська територіальна громада», розпочато модернізацію водопроводу у селі Мар’янське

050823 1 min

Виконавчий комітет Зеленодольської міської ради разом з комунальним підприємством «Зеленодольський міський водоканал» співпрацює з USAID в рамках проєкту екстреного реагування від Програми USAID «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE).

Зеленодольська громада в рамках Програми отримала поліетиленові труби для водопостачання довжиною у 2 327 м. Вони будуть направлені у село Мар’янське для заміни аварійної мережі.

Поліетиленові труби – це сучасне рішення, що дозволяє організувати ефективну роботу системи господарсько-питного водопостачання, забезпечує довговічність та надійність мережі.

«Мережа водопостачання у селі Мар’янське збудована з азбестоцементних труб, які є канцерогенним матеріалом, що шкодить здоров’ю людини. Після інтенсивних ворожих обстрілів частина трубопроводу в с. Мар’янське була пошкодженою, з’єднання між трубами порушилось і водопостачання стало неможливим. Завдяки підтримці DOBRE в рамках проєкту буде здійснена заміна аварійної ділянки азбестоцементних труб центрального колектору на поліетиленову»,- відмітив міський голова Дмитро Невеселий.

Юлія ЛАПОЧКІНА,
спеціально для рубрики
Новини Кривого Рогу
сайту Весь Кривий Ріг

Джерело

Новости Кривого Рога