Критика не на часі, нагадує Весь Кривий Ріг. Тому чиновники скромно мовчать про проблеми в Апостоловому з водою…
Водовоз, який «подарував» громаді Євген СИТНИЧЕНКО, виявився в аварійному стані, що обурило місцевих жителів. Голова ВА Криворізького району провів зустріч з населенням, щоб заспокоїти гарячі голови.
Аж тут підлив масла в вогонь голова ДОР Микола ЛУКАШУК, який повідомив: «Бутильована вода для жителів вже в Апостолово. Майже 15 тонн, 2 456 пляшок по 6 літрів води. Сьогодні з 9 ранку її видаватимуть містянам. Дякую Житомирській обласній раді, її голові Володимиру Федоренку, усім, хто допомагає нашим людям».
Якщо «що», то населення Апостолового – більше 16 000 мешканців.
За якою системою будуть видавати 2 456 бутилів води?
І на скільки вистачить 6 літрів води родині, якщо на члена сім’ї потрібно 2 літри на добу?
Головна проблема мабуть в тому, що місто живе без голови – Андрій ОСА більше року знаходиться у СІЗО, нового мера не обирають, навіть з приставкою в.о.
А «зальотні» політики – попіарились, зробили світлини, і адью…
Юрій ПОТУПЧИК,
спеціально для рубрики
Новини Кривого Рогу
сайту Весь Кривий Ріг