В лікарні в Кривому Розі відійшов в засвіти Станіслав МАЧУЛІН

27-го грудня 2025 року у госпіталі при Криворізькій лікарні №1 від тяжкої хвороби відійшов у вічність захисник України, наш земляк МАЧУЛІН Станіслав Петрович. Йому було лише 37 років

Боєць Станіслав Мачулін помер в лікарні в Кривому Розі

Мачулін Станіслав Петрович народився 4 лютого 1988 року у смт Новопавлівка Новобузького району Миколаївської області. Навчався у Новопавлівській загальноосвітній школі.

Зростав і виховувався у повній багатодітній родині, де панували любов, злагода й повага. Батьки працювали на землі, сіяли й збирали врожаї.

Ще з дитинства Станіслав долучався до хліборобської праці — допомагав батькові в полі, пишався тим, що його руки причетні до народження хліба.

У 2003–2005 роках здобув фах кухаря в Андріївському ПТУ №15 Миколаївської області.
У 2008 році родину спіткала тяжка втрата — помер батько.

Станіслав став надійною опорою для матері, допомагав по господарству, дбав про молодших братів. Працював за фахом у містах Одеса та Миколаїв.

У 2019 році переїхав до м. Кривий Ріг Дніпропетровської області, працював на різних підприємствах, займався ремонтом квартир, захоплювався радіотехнікою.

Попри зайнятість, завжди знаходив час навідати матір, яка на той час проживала в селі Ганнівка Олександрійського району Кіровоградської області.

У серпні 2022 року він добровільно став до лав захисників України.
Без вагань пішов боронити рідну землю від ворога.

Брав участь у боях за Бахмут, Херсон.
У 2023 році під час одного з боїв отримав контузію.

У 2025 році проходив лікування у лікарні імені Мечникова в м. Дніпро, згодом — у госпіталі при Криворізькій лікарні №1, де 27 грудня 2025 року його серце зупинилося.

Мачулін Станіслав Петрович мав багато друзів, був добрим, щирим, вимогливим до себе, любив порядок і був справжнім майстром своєї справи, не встиг створити власної родини, не встиг збудувати дім та виховати дітей.

У загиблого залишилися мати — Олена Олексіївна, молодші брати Валентин та Владислав.

Вічна пам’ять і слава Герою.

Юлія ЛАПОЧКІНА,
спеціально для рубрики
Новини Кривого Рогу
сайту Весь Кривий Ріг

Джерело

Новости Кривого Рога