В одному з районів Кривого Рогу всиновленню підлягають 64 дитини, з них за кордоном знаходяться…

Як повідомляє в Кривому Розі «Служба у справах дітей виконкому Центрально-Міської районної у місті ради», усиновлення – це юридичний процес прийняття у сім’ю дитини на правах народженої, з усіма правами та обов’язками, як з боку дорослих, так і з боку дитини

180723 1 min

Слід зазначити, що усиновлення – це складний процес і для дитини, і для дорослих. Батьки пов’язують свої мрії та переконання з дитиною, яка, у багатьох випадках, має власні сподівання та бажання.

Станом на 17-те липня на первинному обліку в Службі у справах дітей виконкому Центрально-Міської районної у місті ради в Кривому Розі перебуває 64 дитини, які підлягають усиновленню, з них 20 дітей евакуйовані за межі держави.

Знайомство майбутніх батьків з дітьми, що перебувають за кордоном, можливо лише за направленням служби у справах дітей Дніпропетровської обласної державної адміністрації.

Усиновлення залишається пріоритетним напрямком роботи служби у справах дітей виконкому районної у місті ради при вирішенні питання сімейної форми влаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

З початку 2023-го року четверо дітей, які мають соціально-правовий статус, було усиновлено громадянами України, які вирішили наповнити своє життя усмішкою дитини та подарувати їй радість, сімейне тепло і затишок.

Якщо Ви зважились і бажаєте подарувати дитині-сироті, дитині, позбавленій батьківського піклування, дім, батьківську любов, увагу та турботу, звертайтесь до служби у справах дітей виконкому районної у місті ради:

м. Кривий Ріг,
вул. Свято-Миколаївська, 27,
каб. 405.

Юлія ЛАПОЧКІНА,
спеціально для рубрики
Новини Кривого Рогу
сайту Весь Кривий Ріг

Джерело

Новости Кривого Рога