В Тернівському районі Кривого Рогу провели благодійний турнір з рукопашного бою на підтримку бійців «Холодного Яру»

26 серпня в Тернівському районі організували змагання з рукопашного бою. До турніру долучилось більше шести десятків спортсменів, які і боролись за нагороди. Також активно збирали кошти на підтримку наших військових, котрі стримують ворогів на Донеччині. Про це повідомляє у соцмережах виконком Тернівської райради та клуб «Воїн».

В Тернівському районі Кривого Рогу провели благодійний турнір з рукопашного бою на підтримку бійців «Холодного Яру»

26 серпня влаштували Благодійний турнір з рукопашного бою. Влаштували змагання на базі спортивно-фізкультурного клубу «Воїн», а приурочили їх до Дня незалежності України. Усього до турніру долучилось понад 60 спортсменів від п’яти до 12 років.

На турнір завітали почесні гості: голова райради Сергій Кушнір, голова комітету з фізичної культури і спорту району Роман Головатий. Саме вони урочисто вручили нагороди й посвідчення в кінці змагань.

В межах турніру проводився благодійний збір коштів, призначених для закупівлі портативної зарядної станції EcoFlow та цифрової радіостанції Motorola для Захисників 93-ї ОМБр «Холодний Яр».

«Ці змагання показали,  що праця влітку, наполегливі тренування  та робота над собою робить будь-якого спортсмена більш мужнім, сильним та спритнішим та обов’язково принесе перемогу. Дякуємо кожному! Слава Україні! Разом переможемо!», – вказується на сторінці клубу «Воїн».

В Тернівському районі Кривого Рогу провели благодійний турнір з рукопашного бою на підтримку бійців «Холодного Яру»1

В Тернівському районі Кривого Рогу провели благодійний турнір з рукопашного бою на підтримку бійців «Холодного Яру»2

В Тернівському районі Кривого Рогу провели благодійний турнір з рукопашного бою на підтримку бійців «Холодного Яру»3

В Тернівському районі Кривого Рогу провели благодійний турнір з рукопашного бою на підтримку бійців «Холодного Яру»4

Джерело

Новости Кривого Рога