В Україні стартувала основна сесія Національного мультипредметного тесту-2023

5 червня стартувала основна сесія Національного мультипредметного тесту 2023 року. Його результати стануть визначальним фактором для вступу сьогоднішніх випускників шкіл до вищих навчальних закладів.

В Україні стартувала основна сесія Національного мультипредметного тесту-2023

Екзаменаційні центри, де можливо скласти НМТ, відкриті по всій Україні. Для зручності тих українців, хто наразі проживає за кордоном, але бажає вступити до українських вишів, створили аналогічні центри в 47 містах 30 країн світу.

Основна сесія НМТ триватиме до 23 червня і відбуватиметься у дві зміни: перша – з 10:00, друга – 15:00 за київським часом. Цей розклад загальний для всіх країн, де буде проводитися тест, крім США та Канади.

Інформація щодо точних локацій проведення НМТ на території Україні не розголошується з міркувань безпеки і не буде доступна у відкритих джерелах. Натомість кожен із учасників зможе довідатися її індивідуально у цифровому кабінеті, куди має надійти відповідне запрошення.

Важливо заздалегідь подбати про те, щоб своєчасно прибути до екзаменаційного центру, адже запізнення не є поважною причиною для відсутності. 

Для участі у тесті необхідно взяти із собою сертифікат учасника НМТ та паспорт, або пред’явити його цифрову версію в додатку «Дія». 

Також абітурієнти можуть взяти із собою ручку будь-якого кольору та пляшку питної води. Однак суворо забороняється приносити до аудиторії речі, які не передбачені регламентом іспиту. Паперові чернетки надаються окремо співробітниками центру.

Під час повітряної тривоги центри припиняють свою роботу, а персонал разом із учасниками проходять до укриттів і перебувають там доки небезпека не мине.

Джерело

Новости Кривого Рога