В Україні збільшили терміни навчального року: скільки навчатимуться криворізькі дітлахи

Днями Кабінет міністрів затвердив постанову «Про початок навчального року під час дії воєнного стану в Україні», згідно з якою освітній процес стане довшим на місяць. Про це повідомила прес-служба Міністерства освіти та науки України.

В Україні збільшили терміни навчального року: скільки навчатимуться криворізькі дітлахи

Цього річ школярі вчитимуться довше. Таке рішення прийняв Кабмін, затвердивши постанову «Про початок навчального року під час дії воєнного стану в Україні».

«Метою постанови є зменшення загроз життя і здоров’я здобувачів освіти та працівників закладів освіти у період дії воєнного стану через урегулювання питання організованого початку 2023/2024 навчального року», – йдеться у повідомленні Міністерства. 
У постанові вказали дату початку і завершення навчання – з 1 вересня 2023 до 28 червня 2024 року. У повідомленні наголосили на необхідності створення безпечних та комфортних укриттів.

«Найголовніше – це безпека дітей та освітнього процесу. Побудова комфортних і якісних укриттів – питання номер один, яке ми ставили перед громадянами. Для цього були виділені 1,5 млрд гривень», – підкреслив Денис Шмигаль. 

Нагадаємо, що у минулому навчальному році діти вчилися до 30 травня, а місцева влада могла самостійно змінювати тривалість освітнього процесу в регіоні.

Джерело

Новости Кривого Рога