Вчитися по-новому: в 115-й школі проводять дебати і працюють з відео-контентом

За підтримки Південного ГЗК в загальноосвітній школі №115 реалізували проект програми СlassMetinvest. Комбінат виділив 100 тисяч гривень на закупівлю техніки для творчого майданчика, де планують проводити інтерактивні уроки і позакласні заняття.

Днями в школі провели відкритий урок в незвичайному форматі — учні восьмих-дев’ятих класів взяли участь в дебатах. Для обговорення обрали актуальну і цікаву тему — «Що важливіше — екологічна обстановка або економічний розвиток країн?». В гостях у школярів побували експерти-екологи — фахівець екологічної служби ПГЗК Світлана Близнюк і відомий криворізький громадський діяч Йосип Маяків.

«Мені було дуже приємно і цікаво побувати на цьому заході, оскільки діти вибрали нестандартний формат і непросте питання для обговорення. Я б рекомендував навчальним закладам частіше проводити такі дискусійні зустрічі на екологічну тематику, залучати підростаюче покоління, обговорювати з ними важливі і серйозні теми. Це допомагає виховувати правильне ставлення до навколишньому світу і формує почуття відповідальності за свої вчинки », — сказав представник громадської спілки «Екологічний союз Криворіжжя» Йосип Маяків.

Всі учасники дебатів і автори кращих запитань із залу отримали корисні подарунки від комбінату.

«У 2018 році в освітньому конкурсі ClassMetinvest перемогли чотири школи, розташовані в житловому масиві Південного ГЗК і комбінат надав авторам кращих проектів кошти на реалізацію ідей. У навчальних закладах, де навчаються діти наших співробітників, зовсім скоро відкриємо сучасний клас хімії та біології, кімнату відпочинку для першокласників і мотузковий містечко. А в 115-й школі діти вже проводять час з користю, використовуючи нове обладнання. Дуже важливо підтримувати небайдужих вчителів в їх починаннях і робити навчальний процес захоплюючим, щоб хлопцям хотілося вчитися. Адже саме від них залежить те, як буде розвиватися наше місто і наша країна», — зазначив генеральний директор ПГЗК Костянтин Федін.

Новости Кривого Рога