Вдома чи у школі: скільки навчальних закладів на Криворіжжі працюватимуть у змішаному режимі

Фото з мережі інтернет

У Криворізькому районі та Кривому Розі освітній процес у новому навчальному році більшість шкіл розпочнуть за змішаною формою навчання. Про це повідомив під час брифінгу Євген Ситниченко, голова Криворізької РДА.

Читайте також: названо головну умову, щоб у Кривому Розі відкрилися школи

За інформацією райдержадміністрації, у Криворізькому районі і місті Кривий Ріг зі 194 шкіл 149 планують здійснювати освітній процес за змішаною формою навчання. Ще 48 залишаться, як і у попередньому навчальному році, на дистанційному навчанні.

Схожа ситуація і з дитячими садочками, з 213 закладів для найменших мешканців району, 153 визначили, що працюватимуть за змішаним режимом. І лише 59 – дистанційно.

Заклади позашкільної освіти навпаки у більшості залишаться на дистанційному навчанні. З 51 об’єкту позашкільної освіти, лише сім можна буде відвідати за змішаною формою навчання, решта 44 працюватимуть дистанційно.

У всіх громадах Криворізького району працівники освіти проводять опитування батьків щодо форми навчання, яку вони хочуть обрати для своїх дітей. Тому цифри, наведені вище, можуть змінюватися.

Раніше ми писали: безпека дітей у приорітеті: у ліцеї Глеюватської громади готують укриття до навчального року.

 

Джерело

Новости Кривого Рога