Вдова загиблого Сергія Гладуша зі 129 Криворізької бригади тероборони просить присвоїти її чоловікові звання Героя України, – петиція

Збір підписів на підтримку присвоєння державної нагороди найвищого ступеня відзнаки в Україні військовослужбовцю 129 Криворізької окремої бригади територіальної оборони Сергію Гладушу триватиме впродовж трьох місяців до 7 серпня. Для розгляду петиції Президентом України необхідно зібрати 25 тисяч підписів. Ініціатором петиції стала вдова воїна.

Вдова загиблого Сергія Гладуша зі 129 Криворізької бригади тероборони просить присвоїти її чоловікові звання Героя України, – петиція

27-річний військовий Сергій Гладуш був стрільцем стрілецького відділення стрілецького взводу стрілецької роти 129 Криворізької окремої бригади територіальної оборони. Захищав спочатку підступи до міста Кривий Ріг. Потім було визволення Херсону, потім його підрозділ виконував бойові завдання на Запорізькому напрямку, а згодом – у Донецькій області. Загинув Сергій 7 квітня цього року через ворожий артилерійський обстріл біля населеного пункту Новобахмутівка поблизу Авдіївки. 

Криворізькій воїн став до лав оборонців ще в перші тижні повномасштабного вторгнення. Петицію на сайті Президента України опублікувала його дружина Тетяна Гладуш.

«Прошу Вас нагородити почесним званням «Герой України» посмертно, мого чоловіка, стрільця стрілецького відділення стрілецького взводу стрілецької роти Сергія Сергійовича Гладуша, який віддав своє життя за спокій та мирне небо для всієї України. Сергій був коханим чоловіком, але до першої річниці шлюбу не дожив трохи більше місяця. На момент його загибелі синові виповнилось лише три місяці, та дитина буде знати Сергія як героя України, що відважно захищав свою родину та всю Україну. Він завжди в першу чергу турбувався про оточуючих його людей, а потім вже думав про себе. Сергій мав багато планів на життя, які так і не встиг реалізувати», – пише у зверненні вдова криворізького воїна.

Підтримати звернення та підписати петицію можна за посиланням.

Джерело

Новости Кривого Рога