Велике свято для малечі: центр творчості людей з інвалідністю «Разом» влаштував концерт для дітей та їх батьків

1 червня Кривий Ріг відзначив Міжнародний день захисту дітей цілою низкою тематичних заходів. Приєднався до них і центр творчості людей з інвалідністю «Разом», який влаштував біля свого осередку, що у Покровському районі відкритий концерт, як для малечі різного віку, так і для її батьків. Члени організації дарували присутнім свої творчі виступи, а діти співали, танцювали та грали.

Велике свято для малечі: центр творчості людей з інвалідністю «Разом» влаштував концерт для дітей та їх батьків

Ще о 12:00 1 червня біля центру на вулиці Едуарда Фукса почали збиратися люди, яких активні криворіжці з центру «Разом» запросили, аби повеселитись.

Про напружену підготовку до заходу очільниця центру Світлана Комарова розповідає: «Сьогодні велике свято для маленьких людей. Я завжди стараюся до нього готуватися, але не завжди виходить все так, як хочеться. Так і цього разу: захворіла я, захворів оператор. Тому я сьогодні і діджей, і звукооператор і ведуча, і співачка. Підготуватися було тією ще задачею. Але, мабуть, тому, що це такий визначний день – ми все встигли і все вдалося».

Відвідувачі заходу мали змогу насолодитися чарівною музикою та послухати живі виступи учасників організації «Разом». Організовані вони були в форматі 20х20. 20 хвилин виступали артисти, а інші 20 хвилин – присвячені були дітям. Це давало змогу малечі відпочити, а виступаючим – підготуватися. Цього дня у їх репертуарі були виключно українські пісні. Серед інших свій спів дарували присутнім і Елла Ілліна. Жінка – членкиня центру «Разом», незряча, але її пісні здатні зачепити до глибини душі.

Світлана Комарова підсумувала: «Красивий голос, красива Елла, красиве свято, красива пісня, але, нажаль, поки нема перемоги. Я гадаю, як тільки прозвучить жадане слово «Перемога» — ми знову зберемося на цьому майданчику й так відсвяткуємо, такі пісні співатимемо, які досі ще ніхто не чув».

Велике свято для малечі: центр творчості людей з інвалідністю «Разом» влаштував концерт для дітей та їх батьків1

Велике свято для малечі: центр творчості людей з інвалідністю «Разом» влаштував концерт для дітей та їх батьків2

Велике свято для малечі: центр творчості людей з інвалідністю «Разом» влаштував концерт для дітей та їх батьків3

Велике свято для малечі: центр творчості людей з інвалідністю «Разом» влаштував концерт для дітей та їх батьків4

Джерело

Новости Кривого Рога