Верховний суд вирішив – позови Васильєвих до Шишки були в Кривому Розі необгрунтованими

Як стало відомо Весь Кривий Ріг з інформації від Наталії ШИШКИ, Верховний суд у складі 5-ти суддів вирішив – позови Васильєва та Васильєвої були необгрунтовагими

310723 1 min

31-го липня Наталії ШИШЦІ стало відомо, що Верховний Суд по цивільних справах 19-го липня розглянув по суті і виніс остаточне рішення по об»єднаній справі за позовами директора КП «Ритуал Сервіс Плюс» Васільєва та Васільєвоі до журналіста і депутата міської ради Кривого Рогу, автора публікацій про ситуацію на ринку ритуальних послуг міста щодо реалізації могил, про спростування інформаціі, визнання дій протиправними та стягнення нечуваної суми в якості моральної шкоди за свої моральні страждання.

Отже, касаційна інстанція повністю задовольнила скаргу Наталії ШИШКИ.

Ухваленою постановою скасовано винесене суддею Володимиром ПРАСОЛОВИМ рішення Саксаганського районного суду (перша інстанція)

Також скасовано рішення Дніпровського апеляційного суду, винесене колегією суддів на чолі із Яною БОНДАР (друга інстанція).

Верховний Суд ухвалив нове рішення по справі, в повному обсязі відмовивши в задоволенні позовних вимог обом позивачам.

Рішення суду остаточне і оскарженню не підлягає.

Згідно з цим рішенням, на користь журналіста належить стягнути з Васільєвих всі понесені Наталією витрати по цій справі.

Опубліковане раніше на виконання рішення суду першої інстанції спростування буде видалено, слова, фрази і фото, через які панове Васильєви так невимовно страждали, будуть повернені у зміст публікацій.

— Документи і свої більш розлогі коментарі по справі, яка представляє значний інтерес як з точки зору суспільної значимості, так і з точки зору утвердження в Україні європейських цінностей і свободи слова, згодом. Рішення в Реєстрі є, — обіцяє Наталія ШИШКА.

Юрій ПОТУПЧИК,
спеціально для рубрики
Новини Кривого Рогу
сайту Весь Кривий Ріг

Джерело

Новости Кривого Рога