Весняна Школа Змінотворців у Кривому Розі: як зареєструватися та чому треба взяти участь

Весняна Школа Змінотворців у Кривому Розі: як зареєструватися та чому треба взяти участь0

“Школа Змінотворців” — проєкт, який у Кривому Розі реалізує культурно-громадський центр “Шелтер+”. Це зустрічі, які присвячують основам побудови громадянського суспільства, волонтерства, командної роботи та лідерства. Доєднавшився, учасники і учасниці також навчаться проєктному менеджменту.


Весняна сесія “Школи Змінотворців” стартує вже 22 травня. Якщо ви хочете розвивати власне життя, громаду та державу, вам слід приєднатися.


Читайте також: Бомбідарій 2.0: у Кривому Розі відбудеться другий благодійний міні-фест у бомбосховищі.


“Нам всім потрібно прискорено розвивати громадянське суспільство, займатися просвітництвом та впроваджувати неформальну систему навчання дорослого населення, підвищувати обізнаність та критичне мислення людей, відтворювати громадянським суспільством самих себе через неформальну освіту дорослих!”, — звертаються до спільноти організатори.


Щоб доєднатися, необхідно зареєструватися за посиланням. Події відбудуться 22, 24 та 26 травня. Адреса культурно-громадського центру ШELTER+: вул. Джона Маккейна, 28 (колишня Армавірська).


У Кривому Розі захід реалізовують за підтримки Національного фонду на підтримку демократії.


Раніше ми повідомляли, що 20 травня у Кривому Розі відбудеться символічний забіг на честь роковин з моменту виходу славетних воїнів із заводу Азовсталь “Біжу за захисників Маріуполя”. Всіх охочих взяти участь запрошують до парку ім. Богдана Хмельницького. Забіги будуть проводитись на набережній.

Джерело

Новости Кривого Рога