«Вибачте, нам шкода»: криворіжець знайшов у пельменях волосся та шматок ганчірки

Днями криворіжець вирішив побалувати себе смачненьким та придбав у одному з магазинів мережі напівфабрикатів «Галя балувана»  більше кілограма пельменів. Ці торгівельні точки загалом славляться у нашому місті якісною продукцією, тому чоловік не задумуючись виклав за них більше 170-ти грн. Яким же було його здивування, коли замість свинини у начинці знайшлися шматки тканини та волосся. Обуренням молодий чоловік поділився із «Першим Міським» та на своїй сторінці у Фейсбуці.

«Вибачте, нам шкода»: криворіжець знайшов у пельменях волосся та шматок ганчірки

Мережа домашніх напівфабрикатів «Галя балувана» запевняє своїх клієнтів, що сирники, млинці пельмені та інша продукція готується за домашніми рецептами, вручну та з натуральних продуктів. З огляду на це, товари у їх магазинах не дешеві. Тому споживачі очікують відповідної якості.  
З часу відкриття магазинів у нашому місті, «Галя балувана» полюбилася  багатьом криворіжцям.

Однак,  нещодавно один з клієнтів, придбавши трохи більше кілограма пельменів «Козацькі» та виклавши за них 171 грн, обурився. Адже замість смачнючої м’ясної начинки ледь не зїв шматок ганчірки та чиєсь волосся. Покупець поділився своїми враженнями у соцмережі, та звернувся до магазину. У відповідь отримав: «Вибачте, нам шкода».

«Вибачте, нам шкода»: криворіжець знайшов у пельменях волосся та шматок ганчірки1

Джерело

Новости Кривого Рога