Вибух у Кривому Розі, нові петиції та заборона відвідувати пляжі: тижневий дайджест новин від krivbass.city

Вибух у Кривому Розі, нові петиції та заборона відвідувати пляжі: тижневий дайджест новин від krivbass.city0

Третій тиждень травня був насиченими на події у Кривому Розі та країні, про основні у дайджесті тижня розповіли журналісти krivbass.city.

Зробити бомбосховища та укриття на громадських зупинках: у Кривому Розі зареєстрували нову петицію. Авторка Анастасія Пономаренко просить зробити бомбосховища та укриття на громадських зупинках.

У яслах на Дніпропетровщині кухню перетворили на розплідник бактерій. Головний державний ветеринарний інспектор Дніпропетровщини Олег Потоцький видав рішення про тимчасове припинення роботи кухні у яслах-садку.

У Кривому Розі кількість дитячих садочків, що відновили свою роботу з 17 квітня, збільшилась до 40.

Припинити обрізку дерев “до стовпа” вимагають від місцевої влади у Кривому Розі. У Кривому Розі зареєстрували петицію, що стосується організації зелених насаджень.

Нещодавно Верховна Рада зареєструвала законопроєкт №9142, який стосується внесення змін до деяких законодавчих актів України, щодо уточнення термінів проходження військової служби при мобілізації.

Що входить у продуктовий набір, який отримують пенсіонери Кривого Рогу у «третій хвилі» видачі.

Чи безпечна вода у річці Інгулець після ракетного удару: криворізькі екологи провели дослідження. ГС «Досить труїти Кривий Ріг» провели прессконференцію для ЗМІ і розповіли про свої дослідження води у Кривому Розі.

У Саксаганському районі Кривого Рогу сталася аварія на водопровідній інфраструктурі. Вийшов з ладу напірний колектор діаметром 80 см. 

У Криворізькому районі заборонили відвідувати пляжі. Пляжний сезон 2023 року, як і минулого року, в Україні принесе більше небезпек, ніж задоволення.

Водойму Тернівського району Кривого Рогу вже підготували до нового літнього сезону. Мова про ставок на вулиці Маршака. 

Вночі 19 травня у Кривому Розі лунали вибухи. В Україні знову масово лунали звуки сирени. Російській окупанти продовжували терор мирного населення в країні.

Останній дзвоник в умовах війни: як у Кривому Розі завершать навчальний рік у школах.

Цього тижня стало відомо про загибель мешканців Кривого Рогу та району у війні: Олександр Коваль, Сергій Гуков, В’ячеслав Сушко, Андрій Куженко та Анатолій Шмагуненко. 

Джерело

Новости Кривого Рога