Від понеділка криворіжці зможуть скористатися чотирма новими послугами в «Дії»

На єдиному порталі державних послуг «Дія» днями очікується поповнення. Для українців впроваджують чотири нові опції. Про це повідомив заступник міністра соціальної політики України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Костянтин Кошеленко.

Від понеділка криворіжці зможуть скористатися чотирма новими послугами в «Дії»

Зокрема, на сайті diia.gov.ua стануть активними змоги оформити допомогу при всиновленні малюків, на догляд за хворою дитиною. Крім того, буде можливим подати заявку на поміч людям з інвалідністю з малих років та юним українцям з інвалідністю. Ще одна функція – приймання заяв на підтримку на сина або доньки одинокій матері або батьку. Доступ до всього перерахованого відкриється 4 вересня. 

До прикладу, дорослим, які вирішили поділитися своїм родинним затишком з дітлахами, які позбавлені батьківського піклування, більше не доведеться особисто йти у місцеву Службу у справах дітей. Все вирішуватиметься у кілька кліків в інтернеті. 

Нагадаємо, раніше стало відомо, що тепер ще більше криворіжців зможуть обміняти лампи розжарювання на LED-аналог через «Дію». https://one.kr.ua/news/48934

Джерело

Новости Кривого Рога