Від розквіту до напівзруйнованих стін: у Кривому Розі відбудеться фотовиставка присвячена Драмтеатру у Маріуполі

Фото ГО "АRT - культура"

У Кривому Розі за підтримки Криворізької міської ради та громадської організації «АртКультура» відбудеться фотовиставка, присвячена Маріупольскому Драматичному театру. Про це повідомили на сторінці facebook ГО «Криворізька міська асоціація «ART-культура».

Читайте також: «Шаную Воїнів, біжу за Героїв України»: стартувала реєстрація на всеукраїнський онлайн-забіг

На виставці будуть представлені архівні фото — від періоду відкриття маріупольського Драмтеатру до сьогодні, коли від будівлі залишилися лише напівзруйновані стіни.

Відвідувачі зможуть побачити світлини, які нагадують про мирний час — акторів, вистав, інтер’єру споруди. А також фото часів блокади, коли у театрі облаштували тимчасовий прихисток для людей під час обстрілів.

Урочисте відкриття виставки відбудеться 21 липня, о 15:00, в Криворізькому державному цирку, за адресою: вулиця Віталія Матусевича, 10.

Виставка триватиме з 21 до 30 липня 2023. Відвідати фото-виставку можливо також по вихідних з 13:00 до 17:00.

Раніше ми писали: Укрпошта показала нову марку «Винищувачі зла»: чи можна придбати у Кривому Розі. Тираж марки — 600 тис. примірників. У випуску «Винищувачі зла» можна отримати марковий аркуш, художній конверт та листівку. 16 грн з кожної поштової марки йде на благодійність, кошти будуть перенаправлені на закупівлю безпілотників для ЗСУ.

Джерело

Новости Кривого Рога