Від удару винесло на узбіччя: у Кривому Розі в аварії постраждали два водії

17 квітня у Металургійному районі поблизу міської лікарні №1 зіткнулися дві автівки. Попередньо, причиною, що призвела до аварії стало нехтування правилами дорожнього руху одним з учасників. Внаслідок зіткнення ушкодження отримали обидва водії, їх госпіталізували. Наразі на місці працюють правоохоронці.

Від удару винесло на узбіччя: у Кривому Розі в аварії постраждали два водії

17 квітня близько 12:25 вулицею Володимира Бизова з боку проспекту Металургів в напрямку вулиці Святогеоргіївської рухався Mitsubishi. Йому назустріч в цей час вулицею Хамзата Гелаєва (колишня Хабарівська) в бік проспекту Миру їхав BMW.

Оскільки BMW рухався другорядною дорогою, його керманич мав би надати перевагу і пропустити іншого учасника дорожнього руху, але, за свідченням очевидців, цього не зробив. Водій же Mitsubishi не очікував появи на головній дорозі іншої автівки і як наслідок – не встиг зреагувати.

Від зіткнення обидва автомобілі по інерції винесло на узбіччя, де Mitsubishi, на додачу до всього, ще й влетів у дерево. Внаслідок удару обидва водії отримали травми та їх забрали до лікарні медики, які оперативно прибули на місце події. В салоні BMW крім керманича перебували ще дві пасажирки. Втім, для них аварія обійшлася без серйозних травм. 

Наразі на місці працюють правоохоронці, які встановлюють всі деталі аварії. Автівки отримали значні пошкодження: повністю зім’яло моторний відсік у Mitsubishi, у BMW крім пошкоджень кузова вибило скло.

Нагадаємо, нещодавно за подібних обставин сталася аварія і в Покровському районі. В ній одна із автівок після зіткнення перевернулася на бік. 

Від удару винесло на узбіччя: у Кривому Розі в аварії постраждали два водії1

Від удару винесло на узбіччя: у Кривому Розі в аварії постраждали два водії2

Від удару винесло на узбіччя: у Кривому Розі в аварії постраждали два водії3

Від удару винесло на узбіччя: у Кривому Розі в аварії постраждали два водії4

Від удару винесло на узбіччя: у Кривому Розі в аварії постраждали два водії5

 

Джерело

Новости Кривого Рога