Відбити напад: в Академії патрульної поліції навчили самозахисту працівників пробації

Відбити напад: в Академії патрульної поліції навчили самозахисту працівників пробації0

Цілий цикл занять з тактичної та фізичної підготовки пройшли співробітники пробації Кривого Рогу. Про це повідомили в Криворізькій академії патрульної поліції.

Інструктори академії патрульної поліції провели заняття для працівників служби пробації, щоб вони  оволоділи найсучаснішими прийомами самозахисту і психологічної саморегуляції, які є надзвичайно важливими в роботі працівників цієї сфери. Діяльність служби пробації полягає в захисті суспільства, попередженні повторних злочинів, сприянні реінтеграції правопорушника в суспільство. Тобто щодня працівник служби потенційно може опинитися в небезпечній для себе ситуації.

Також читайте: закупівля харчування для військових буде без корупційних зловживань – подробиці

Останнє заняття циклу присвятили фізичній та тактичній підготовці: вивчали різноманітні техніки самозахисту, блокування ударів, основи кидків і паралізуючих прийомів. Персонал уповноважених органів з питань пробації мав можливість не лише почути теорію, а й відпрацювати все це на практиці.

Відбити напад: в Академії патрульної поліції навчили самозахисту працівників пробації1   Відбити напад: в Академії патрульної поліції навчили самозахисту працівників пробації2   Відбити напад: в Академії патрульної поліції навчили самозахисту працівників пробації3 

Фото Криворізької академії патрульної поліції Facebook

До циклу занять увійшли і вправи з психологічної саморегуляції. У майбутньому вони допоможуть співробітникам пробації зосередитися, контролювати емоції та зберігати ясний розум навіть у найскладніших ситуаціях.

Також раніше ми писали про те, що п’яти років ув’язнення за проросійські погляди: на Дніпропетровщині засудили чоловіка

Джерело

Новости Кривого Рога