Відчути себе п’яним водієм: у Кривому Розі учні автошколи приміряли алкоокуляри

Фото патрульної поліції Кривого Рогу

У автошколах Кривого Рогу патрульні поліцейські навчають майбутніх водіїв правилам дорожнього руху. Про це повідомили у патрульній поліції Кривого Рогу.

Читайте також: безбар’єрне навчання: на Дніпропетровщині працює інклюзивна автошкола

Інспектори регулярно відвідують автошколи, у яких проходять навчання майбутні водії.

Відчути себе п’яним водієм: у Кривому Розі учні автошколи приміряли алкоокуляри1

Поліцейські розповідають криворіжцям, які планують сісти за кермо, про ситуації, що можуть трапитись на дорозі. Основну увагу приділяють дотриманню правил дорожнього руху та відповідальності за різні види адміністративних правопорушень.

Також патрульні навчають слухачів автошколи розуміти сигнали регулювальників, це допоможе майбутнім водіям не губитися на дорозі при аварійному вимкненні світлофорів.

Відчути себе п’яним водієм: у Кривому Розі учні автошколи приміряли алкоокуляри2   

Але найцікавіша частина комунікації з патрульними в автошколі- це випробовування «Drunk Busters Goggles» — окулярів, які імітують вплив алкоголю на поведінку людини. Вони застосовуються для того, щоб майбутні водії могли усвідомити ризики керування в нетверезому стані та зрозуміти небезпечний вплив алкоголю на водія.

Відчути себе п’яним водієм: у Кривому Розі учні автошколи приміряли алкоокуляри3

Слухачі автошкіл зізнаються, що після таких випробувань бажання сідати за кермо напідпитку навіть не виникає.

Раніше ми писали: в’їхав у могильну огорожу: у Кривому Розі нетверезий водій не впорався з керуванням. Керманич погодився пройти огляд за допомогою газооналізатора Драгер, який показав 3,83 проміле.

Джерело

Новости Кривого Рога