Відмовили гальма у вантажівки з піском: у Кривому Розі сильна аварія із трьома постраждалими

5 липня у Металургійному районі сталося ДТП. Його спричинила вантажівка з піском, у якої, за попередньою інформацією, відмовили гальма. Не маючи змогу зупинитися, та почала зносити все на своєму шляху, зокрема і іншу машину, поки не врізалась в паркан. В результаті зіткнення нарахували троє постраждалих, яких доправили до лікарні.

Відмовили гальма у вантажівки з піском: у Кривому Розі сильна аварія із трьома постраждалими

5 липня близько 11:20 Нікопольським шосе зі сторони оптового ринку в напрямку вулиці Кобилянського їхала «ГАЗель». На перехресті водій саме збирався звертати ліворуч на вулицю Каховську, коли побачив, що по ній на великій швидкості несеться вантажівка доверху наповнена піском. Як стало відомо – у неї відмовили гальма. 

Керманич «ГАЗелі» до останнього намагався уникнути зіткнення, але це було уже неможливо. Удар прийшовся у передній правий бік буса та виявився такої сили, що машину повністю розвернуло. 

Однак, для того, аби зупинити вантажівку, яка рухалася по інерції, цього було недостатньо. Після перехрестя вона вилетіла на узбіччя, знісши бетонну кришку колектора та влетіла в паркан. Там вона і зупинилась. 

Внаслідок аварії ушкодження отримали люди, які в цей час перебували в обох машинах – водій, пасажирка «ГАЗелі» та керманич вантажівки. Із травмами їх доправили до лікарні медики, які оперативно прибули на місце події. Наразі всі обставини ДТП встановлюють правоохоронці. Рух на перехресті ускладнений.

Відмовили гальма у вантажівки з піском: у Кривому Розі сильна аварія із трьома постраждалими1

Відмовили гальма у вантажівки з піском: у Кривому Розі сильна аварія із трьома постраждалими2

Відмовили гальма у вантажівки з піском: у Кривому Розі сильна аварія із трьома постраждалими3

Відмовили гальма у вантажівки з піском: у Кривому Розі сильна аварія із трьома постраждалими4

Відмовили гальма у вантажівки з піском: у Кривому Розі сильна аварія із трьома постраждалими5

Джерело

Новости Кривого Рога