Відновити здоров’я: у Кривому Розі благодійники придбали приміщення для Центру реабілітації військових

Відновити здоров’я: у Кривому Розі благодійники придбали приміщення для Центру реабілітації військових0

У Кривому Розі з’явиться новий Центр реабілітації ветеранів і ветеранок, які брали участь у бойових діях. Про це у Facebook повідомили благодійники ГО «Об’єднання відповідальних громадян». Також повідомляється про викуп будівлі для приміщення майбутнього центру відновлення українських Захисників.

Відомо, що у грудні в громадській організації оголосили збір коштів для придбання будівлі у Кривому Розі. І вже сьогодні криворіжцям показали знімки приміщення у Центрально – Міському районі, яке після ремонту і закупівлі спеціального обладнання запрацює для потреб військових та цивільних, які постраждали внаслідок війни.

Також читайте: для всіх, хто потребує: криворізькі волонтери безкоштовно роздають речі цивільним

Приміщення знаходиться в історичному центрі міста біля двох парків та річки. Загальна площа будівлі 1800 м². І не дивлячись на те, що побудували її майже 100 років тому і довгий час вона не використовувалась, зараз знаходиться в задовільному стані. Будівлю планують ревіталізувати, побудувати там ліфт, басейн, облаштувати приміщення для фізичної та психологічної реабілітації, арт-простір та багато іншого.

Відновити здоров’я: у Кривому Розі благодійники придбали приміщення для Центру реабілітації військових1   Відновити здоров’я: у Кривому Розі благодійники придбали приміщення для Центру реабілітації військових2

ФотоГО «Об’єднання відповідальних громадян» Facebook

«Роботи буде багато, але ми впевнені, що за допомоги небайдужих криворіжців, а також партнерів зі всього світу — як тих, хто вже з нами, так і тих, хто, впевнені, вже скоро приєднаються до проєкту — ми точно впораємося. Вже незабаром ми поступово розповімо про людей і організації, які повірили в нашу ідею на стадії, коли повірити в неї було непросто. І не лише повірили, а й довели це справою, пожертвувавши значні гроші на викуп будівлі. А також почнемо презентувати вам подальші кроки й можливості долучатися до проєкту в тій чи іншій ролі», — зазначили громадські активісти.

У Центрі надаватимуть допомогу криворіжцям і тисячам інших героїчних українців, які потребують фізичної, психологічної й соціальної реабілітації з усієї України.

Також раніше ми писали про те, що ще шість дитячих садочків запрацювали у Кривому Розі.

Джерело

Новости Кривого Рога